HakkımızdaHakkımızda

Bursa Osmangazi ilçesinde 2012 yılından beri alanında uzman kadromuz ile bireysel eğitim, psikolojik destek, fizik tedavi ve grup eğitimi alanlarında ram (rehberlik araştırma merkezi) raporu olan bireylere tamamen ücretsiz eğitim ve servis hizmeti vermekteyiz.

Rehabilete kelimesinden yola çıkarak, bireyin hareket, günlük yaşam becerilerini kısıtlayan veya birey için engel oluşturucak olan durumları tespit edip, hayata kazandırmaya devam ediyoruz.

Verdiğimiz eğitim konusunda iddialıyız çünkü, bizi ayrıcalıklı kılan gelişimi en baştan sona takip ettiğimiz, gerekli test ve uygulama eğitimleri ile desteklememiz, bireye,yaşa ve engel durumuna göre uygun eğitim vermemizdir.

Engelli bireye sahip ailelerin yaşamış oldukları bu psikolojik durumu önemsiyoruz çünkü en başta ve en çok ailelerin psikolojik desteğe ihtiyaçlarının bulunması, çocuklarının eğitimi ile ilgili eksik veya yanlış bilgilendirilmelerin yerine doğru ve bütünsel çalışmalar uygulamaktayız. Bireysel ve grup eğitiminde yapılan çalışmaların evde de desteklenmesi ile öğrenimi kalıcı hale getirmekteyiz.

Ailelerimizi yıl içerisinde belirlenen konular ışığında yapılan seminerler ve eğitimler ile desteklemekteyiz.

Çocuğunuzun gelişimi hakkında endişeleriniz var ise ücretsiz değerlendirme için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hakkımızda

Whatsapp Destek

Duyu Bütünleme

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?